Čechy 1. pol. 20. stol. - 50. narozeniny Arm.gen. Jana Syrového

Fotografie z 50. narozenin generála Jana Syrového včetně podpisů zůčastněných. Roměr listu 29x23 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 1. pol. 20. stol.
106513. 50. narozeniny Arm.gen. Jana Syrového
Dražba ukončena:03.12.2023 21:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč