Carolus Pallya - Ženy na trhu

Olej na desce, 24x15 cm. Signováno vlevo dole Carolus Pallya. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1875 - ?
Maďarský malíř a grafik.

62342. Ženy na trhu
Dražba ukončena:28.07.2021 20:20:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč