Buddy - Naše láska přežije

Litografie, 42x34 cm. Signováno vpravo dole tužkou Buddy. Číslováno 6/25. Volný list.

Buddy
63087. Naše láska přežije
Dražba ukončena:12.08.2021 22:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč