Buddy - Konečně mám parťáka

Litografie, 44x31 cm. Signováno vpravo dole tužkou Buddy. Číslováno 5/25. Slepotiskové razítko vydavatele díla. Ruční papír. Volný list.

Buddy
61483. Konečně mám parťáka
Dražba ukončena:15.07.2021 21:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč