Bohuslav Suchý

308211. Dívka v šátku

popis: Olej na kartonu, 62x48 cm. Signováno vlevo dole Suchý. Rámováno.

dražba ukončena: 08.04.2021 20:07:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 08.04.2021 15:23:26 411