Bohumil Hradečný - Benecko

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole B. Hradečný. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1876, Prostějov na Moravě - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

84751. Benecko
Dražba ukončena:02.10.2022 20:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 01.10.2022 22:21:46 3399