Blanka Křemenová - Připravena na cestu

Olej na plátně fixováném na kartonu, 80x60 cm. Monogramováno vzadu Si. 23. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

111686. Připravena na cestu
Dražba ukončena:29.02.2024 21:52:27
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:29 000 Kč