Biegler - V salonku

Olej na překližce, 69x55 cm. Signováno vlevo dole Biegler München. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

68893. V salonku
Dražba ukončena:25.11.2021 21:21:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč