Bergan - Koňský povoz s postavou starce

Olej na kartonu, 58x80 cm. Signováno vpravo dole Bergan. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 90 cm

93732. Koňský povoz s postavou starce
Dražba ukončena:16.04.2023 20:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč