Berardi podle Giuseppe Zaise - Venkovská scéna

Mědirytina, 35x43 cm. Signováno Giuseppe Zais, Berardi. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír mírně poškozen.

Berardi podle Giuseppe Zaise
47052. Venkovská scéna
Dražba ukončena:15.07.2020 22:29:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč