Banksy - Rat and girl

Litografie, 21x28 cm. Signováno vpravo dole v tisku Banksy. Volný list.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu, printed by DaP 1997.

o autorovi: Pseudonym anglického street-artového umělce.

Banksy
301185. Rat and girl
Dražba ukončena:03.10.2019 20:09:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč