Banksy - Precision Bombing

Nejdelší strana: 43 cm

Combined technique, spray on canvas, 38x43 cm. Značeno vpravo dole razidlem Banksy. Nerámováno.

Pozn.: Vzadu certifikováno. Limitovaná edice AP/16.

o autorovi: Pseudonym anglického street-artového umělce.

Banksy
114425. Precision Bombing
Dražba ukončena:25.04.2024 22:18:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč