Nejdelší strana: 43 cm
Combined technique, spray on canvas, 38x43 cm. Značeno vpravo dole razidlem Banksy. Nerámováno.
Pozn.: Vzadu certifikováno. Limitovaná edice AP/16.
o autorovi: Pseudonym anglického street-artového umělce.