.. - Bajonet Mannlicher

Stav: Mírně poškozeno.

Nejdelší strana: 38 cm

Značeno F.G.GY. Původní závěsník.

..
112764. Bajonet Mannlicher
Dražba ukončena:27.03.2024 20:21:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 04.03.2024 13:58:16 8612