B. Werner, F. Koudelka, J. Wíšo, O. Ernegg a další - Konvolut 6 prací na papíře

1x kresba, 4x litografie, 1x lept. Od 27x37 cm do 40x60 cm. Všechny signovány. 4x volný list, 2x paspartováno.

Pozn.: Jedna grafika poškozena.

B. Werner, F. Koudelka, J. Wíšo, O. Ernegg a další
114665. Konvolut 6 prací na papíře
Dražba ukončena:14.04.2024 21:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 14.04.2024 11:52:38 14918