B. Rode, T. Egerton, Jak. Houbraken,... - Konvolut 4 grafických listů

Mědirytiny, od 20x27 cm do 48x34 cm. Signovány v tisku. Volné listy.

Pozn.: Poškozeny.

69591. Konvolut 4 grafických listů
Dražba ukončena:08.12.2021 23:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč