B.Menčík - Usměvavá dívka

Pastel, 38x29 cm. Signováno vlevo dole B. Menčík. Rám, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 45 cm

B.Menčík
85805. Usměvavá dívka
Dražba ukončena:23.10.2022 20:37:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč