B. Ecumoba

62282. Milan Kundera

popis: Olej na plátně, 75x65 cm. Signováno vpravo dole B. Ecumoba. Nerámováno.

dražba ukončena: 28.07.2021 19:29:02

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 900 Kč