B. Buchta

63182. Boží muka - VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na plátně, 50x90 cm. Signováno vpravo dole B. Buchta 72. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.08.2021 20:07:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo