autor neznámý - Portréty manželského páru- párové obrazy, západoevropský malíř konce 19. století

Olej na plátně, 60x50 cm, Nesignováno Nerámováno.

Stav: Malba poškozena.

Nejdelší strana: 60 cm

autor neznámý
88064. Portréty manželského páru- párové obrazy, západoevropský malíř konce 19. století
Dražba ukončena:18.12.2022 20:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč