autor neznámý - Chalupy

Olej na kartonu, 42x58 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

autor neznámý
301167. Chalupy
Dražba ukončena:02.10.2019 20:31:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč