autor Josef Volf, litografie a kresby Václav Mašek - O starých českých sběratelích knih

Kniha, 30x20 cm. K uctění památky Dr. Josefa Volfa, předsedy Spolku českých bibliofilů v Praze zemřelého 12. května 1937, vydal Spolek českých bibliofilů v r. 1937. 330 výtisků.

Pozn.: Mírně poškozeno.

autor Josef Volf, litografie a kresby Václav Mašek
39035. O starých českých sběratelích knih
Dražba ukončena:12.12.2019 23:05:46
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 12.12.2019 23:00:46 3169