Auguste Van De Casteele - Konvolut 2 portrétů

Olej na plátně, 17x13 cm. Signovány A. Van de Casteele 1906. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 28 cm

Auguste Van De Casteele
114113. Konvolut 2 portrétů
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:24.04.2024 20:31:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč