Neznámý autor - Horský potok

Olej na plátně, 88x63 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Bez poškození.

Nejdelší strana: 88 cm

Neznámý autor
72986. Horský potok
Dražba ukončena:24.02.2022 20:57:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč
Chcete prodat podobný obraz?