Asie, 20. stol. - 12-ti osobní kávový servis japonismus

Porcelán, výška konvičky 22 cm, průměr podšálku 12 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Asie, 20. stol.
104416. 12-ti osobní kávový servis japonismus
Dražba ukončena:08.10.2023 21:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč