Arnošt Kostka - Houslista

Keramika, výška 15 cm. Značeno AK.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Arnošt Kostka
27686. Houslista
Dražba ukončena:13.02.2019 18:04:11
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč