Antonín Lamač - Lazarská ulice

Akvarel, 35x25 cm. Signováno vpravo dole Ant. Lamač. Volný list.

Antonín Lamač
64037. Lazarská ulice
Dražba ukončena:22.08.2021 21:37:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 22.08.2021 21:32:25 4656
500 Kč 14.08.2021 22:19:25 6147