Antonín Homolka - Melantrichova ulice

Olej na kartonu, 33x23 cm. Signováno vpravo dole Homolka. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Antonín Homolka
305792. Melantrichova ulice
Dražba ukončena:09.08.2020 20:12:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč