Olej na plátně, 47x63 cm, signováno vpravo dole A. Balcar, rám. 1900, Vídeň Žák AVU (prof. Loukota a Nejedlý). Zabýval se motivy z Dalmácie a také Třeboně. Vystavoval především v Praze. Pozn.: Rám mírně poškozen.