Angelo Jank - Eisernewehr

Originál litografie, 75x55 cm. Signováno vlevo dole Jank 1902. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1868-1940
Německý malíř.

Angelo Jank
46489. Eisernewehr
Dražba ukončena:25.06.2020 20:31:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč