Andrzej Cieslar - Neklanova ul. Praha II.

Olej na plátně, 120x100 cm. Signováno vpravo dole A. Cieslar. Nerámováno.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: 1981, Český Těšín
Český výtvarník polské národnosti.
V letech 2002-2006 studoval na Institutu pro umělecká studia Slezské univerzity v Katovicích.
Ve svých obrazech vytváří většinou přísně geometrické kompozice.
Jeho tvorba je ovlivněna mimo jiné také jeho otcem, známým architektem Karlem Cieslarem.

velký formát
Andrzej Cieslar
114249. Neklanova ul. Praha II.
Zbývá:10 dnů, 2 hodin
Konec dražby:25.04.2024 20:26:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 200 Kč