Andrzej Cieslar - Neklanova ul. Praha I.

Olej na plátně, 90x70 cm. Signováno vpravo dole A. Cieslar Nerámováno.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1981, Český Těšín
Český výtvarník polské národnosti.
V letech 2002-2006 studoval na Institutu pro umělecká studia Slezské univerzity v Katovicích.
Ve svých obrazech vytváří většinou přísně geometrické kompozice.
Jeho tvorba je ovlivněna mimo jiné také jeho otcem, známým architektem Karlem Cieslarem.

doporučujeme
Andrzej Cieslar
114244. Neklanova ul. Praha I.
Zbývá:10 dnů, 2 hodin
Konec dražby:25.04.2024 20:21:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 300 Kč