Alois Tužinský - Balkánský prodavač

Olej na kartonu, 50x31 cm. Signováno vlevo dole Tužinský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

306617. Balkánský prodavač
Dražba ukončena:16.11.2020 20:06:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč