Alfred von Wierusz - Kowalski - napodobitel - Zimní vyjížďka

Olej na plátně, 56x100 cm. Signováno vlevo dole podle Wierusz - Kowalski - Max. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 112 cm

vydraženo velký formát
114652. Zimní vyjížďka
Dražba ukončena:14.04.2024 21:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč