Alfred Licht - Dekorativní zátiší

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Alfred Licht. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 65 cm

89467. Dekorativní zátiší
Dražba ukončena:05.02.2023 20:47:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč