Alexander Danel - Tanečnice

Patinovaná sádra, výška 73 cm. Značeno A. Danel.

Pozn.: Místy poškozeno.

o autorovi: 1940 – 2001
Estonský sochař.

97992. Tanečnice
Dražba ukončena:02.07.2023 20:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč