Alex Adolf Jelínek, Josef Pírka  - Konvolut 3 prací - Koně

2x litografie, 1x lept a suchá jehla na keramice, od 8x16 cm do 35x25 cm. 2x signovány. 2x zaskleno, všechny rámovány.

Pozn.: Mírně poškozeno.

90387. Konvolut 3 prací - Koně
Dražba ukončena:01.03.2023 21:33:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč