Alena Bery

308928. Sen

popis: Kombinovaná technika, 100x80 cm. Signováno vpravo dole A. Bery. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1976
Narodila se v Praze. Žila 13 let v Portugalsku. Ve své tvorbě se zaměřuje zejména na ilustrace ve stylu naivního secesismu.

dražba ukončena: 11.06.2021 20:00:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč