Kombinovaná technika, 100x80 cm. Signováno vpravo dole A. Bery. Nerámováno.
Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.
o autorovi: 1976
Narodila se v Praze. Žila 13 let v Portugalsku. Ve své tvorbě se zaměřuje zejména na ilustrace ve stylu naivního secesismu.