Alén Diviš - okruh

67118. Portrét ženy

popis: Kresba, 50x40 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 7 dnů, 13 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:21:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen