Mědirytina, 24x19 cm. Signováno vlevo nahoře v díle Albert Dürer. Pasparta. Pozn.: Pozdější tisk z 20.-30. let 20. stol. Slepotiskové razítko Reichsdruck vravo dole mimo tisk.
o autorovi: 1471 – 1528 Německý malíř, grafik a teoretik umění.