Albrecht Dürer - Adam a Eva

Mědirytina, 24x19 cm. Signováno vlevo nahoře v díle Albert Dürer. Pasparta.

Pozn.: Pozdější tisk z 20.-30. let 20. stol. Slepotiskové razítko Reichsdruck vravo dole mimo tisk.

o autorovi: 1471 – 1528
Německý malíř, grafik a teoretik umění.

Albrecht Dürer
22019. Adam a Eva
Dražba ukončena:20.09.2018 19:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč