A.F. Tužinský - Luka u lesa

Olej na kartonu, 36x50 cm. Signováno vpravo dole Tužinský. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

A.F. Tužinský
67589. Luka u lesa
Dražba ukončena:17.10.2021 21:43:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč