Adolf Born - Sestřelený anděl

Litografie, 19x23 cm., Nesignováno. Volný list.

Nejdelší strana: 34 cm

o autorovi: 1930 - 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 550 000 Kč.

114228. Sestřelený anděl
Zbývá:10 dnů, 3 hodin
Konec dražby:25.04.2024 20:05:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 300 Kč