Olej na překližce, 107x87 cm. Nesignováno. Nerámováno.
Stav: Malba poškozena.
o autorovi: 1959
Americký malíř slovenského původu.
Benca sa narodil 16.5.1959 v Bratislavě.
Jeho rodina emigrovala do USA v 69.roce, kdy měl deset let. Adolf Benca studoval a absolvoval několit univerzit. Od roku 1977 do roku 1981 studoval na Cooper Union for the Advancement of Science and Art, umělecké škole v New Yorku, kde získal titul B.F.A. Jeho díla se nachází po celom světě v soukromých sbírkách, ale také vystavené v muzeích jako například Metropolitan museum of Art a Museum of Modern Art v New Yorku.