A. Šamánek - Jablka na stole

Olej na kartonu, 22x33 cm, signováno vlevo dole Šamánek, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

14809. Jablka na stole
Dražba ukončena:30.11.2017 18:58:29
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč