1) A. Mucha - Ex Libris Dr. J. Scheinera, ruční dvoubarevný tisk, 11x8 cm. Pasparta, sklo.
2) P. Sukdolák - Střelec, barevný dřevoryt, 8x8 cm. Signováno dole uprostřed tužkou P. Sukdolák. Pasparta, sklo.
3) Milan Knížák - Jsem jedno ucho, litografie, 18x14 cm. Signováno vpravo nahoře Milan Knížák, datováno. Rám, sklo.