A. Mucha, P. Sukdolák, Milan Knížák - Konvolut 3 grafických prací

1) A. Mucha - Ex Libris Dr. J. Scheinera, ruční dvoubarevný tisk, 11x8 cm. Pasparta, sklo.
2) P. Sukdolák - Střelec, barevný dřevoryt, 8x8 cm. Signováno dole uprostřed tužkou P. Sukdolák. Pasparta, sklo.
3) Milan Knížák - Jsem jedno ucho, litografie, 18x14 cm. Signováno vpravo nahoře Milan Knížák, datováno. Rám, sklo.

82256. Konvolut 3 grafických prací
Dražba ukončena:07.08.2022 20:23:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč