A. Lahoda - V Pratru

Akvarel, 25x18 cm, signováno vlevo dole A. Lahoda, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

10184. V Pratru
Dražba ukončena:27.04.2017 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč