.. - Zmenšenina kotvy, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 103,70 g

Stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-69.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
91176. Zmenšenina kotvy, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 103,70 g
Dražba ukončena:05.03.2023 20:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč