.. - Zlaté náušnice s perlou, zlato 585/1000 hrubá hmotnost 2,56 g

Zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,56 g. Značeno platným puncem Z-58.

..
87262. Zlaté náušnice s perlou, zlato 585/1000 hrubá hmotnost 2,56 g
Dražba ukončena:08.12.2022 20:15:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč