.. - Zlaté náušnice s perlou, zlato 585/1000 hrubá hmotnost 2,56 g

Zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,56 g. Značeno platným puncem Z-58.

..
87262. Zlaté náušnice s perlou, zlato 585/1000 hrubá hmotnost 2,56 g
Zbývá:5 dnů, 20 hodin
Konec dražby:08.12.2022 20:11:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč 30.11.2022 21:01:50 8361
1 000 Kč 27.11.2022 10:22:38 3798