.. - Zlacený zdobný rám

Nejdelší strana: 85 cm

Vnější rozměr: 75x85 cm. Vnitřní rozměr: 60x70 cm. Světlost rámu: 58x68 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
101797. Zlacený zdobný rám
Dražba ukončena:10.09.2023 21:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč