.. - Zlacený rám

Nejdelší strana: 80 cm

Vnější rozměr 70x80 cm. Vnitřní rozměr 50x60 cm, světlost rámu 48x58 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
89419. Zlacený rám
Dražba ukončena:05.02.2023 20:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč