.. - Zlacený dekorativní rám

Nejdelší strana: 93 cm

Vnější rozměr 93x75 cm, vnitřní rozměr 75x56 cm. Světlost rámu 72x53 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
73354. Zlacený dekorativní rám
Dražba ukončena:20.02.2022 20:58:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč